dobry start logo

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie uczniów, 1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.Wnioski o świadczenie z programu można składać online już od 1 lipca br. Nabór wniosków w formie papierowej rozpocznie się miesiąc później – 1 sierpnia br. Ostateczny termin mija 30 listopada br.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dystrybucję dołączonych do listu materiałów informacyjnych. Wierzymy, że dzięki współpracy z Państwem wszyscy rodzice i opiekunowie zostaną poinformowani o programie „Dobry Start” i skorzystają z pomocy. Bardzo dziękujemy za aktywne włączenie się w nasze działania.

W PIĄTEK 8 CZERWCA UCZNIOWIE KLASY VIIA WZIĘLI UDZIAŁ W WARSZTATACH „KISZONE OGÓRKI, CZYLI DOPALACZE – DEMONY NASZYCH CZASÓW”. OTO EFEKTY ICH PRACY

Lipiec 2018