AKTUALNOŚCI

Miło nam poinformować, że komisja wyborcza Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego podliczyła już głosy,
które uczniowie naszej szkoły oddali na wybrane projekty.
Zwyciężył projekt Dominiki Jeż z kl. IVb Nasze prace plastyczne wymagają właściwej oprawy – zakup gablot ściennych.

Sosnowiec, 16/10/2017

Protokół z posiedzenia komisji wyborczej Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Komisja wyborcza pod przewodnictwem dyrektor SP nr 3 im. E. Orzeszkowej
w Sosnowcu mgr Moniki Bednarskiej-Bajer w składzie:

- dyrektor szkoły,

- dwoje nauczycieli,

- dwoje przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego,

- szkolny przedstawiciel Rady Miasta

dokonała policzenia głosów oddanych na kartach do głosowania wg wzoru karty do głosowania na zadania do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018.

Oddano głosów: 211

Głosy ważne: 206

Głosy nieważne: 5

Lp.

Nazwa projektu

Liczba oddanych głosów

Liczba głosów nieważnych

1.

Raz, dwa, trzy - gramy w szachy My! Gra w szachy

Łucja Kuczmierczyk

2.

Nasze prace artystyczne wymagają właściwej oprawy - zakup gablot ściennych

3.

Cyfrowa kl. 4b

4.

Zestaw pomocy dydaktycznych do plastyki i muzyki

5.

Zestaw plansz i plakatów edukacyjnych

6.

Ozoboty - super roboty

Michał Pytel

7.

Uczymy roboty - kreatywna zabawa z klockami LEGO WeDo

Emilia Stachowiak

Sosnowiec, 16/10/2017.........................................

Data i odpis przewodniczącego komisji

17 października klasy 5a, 7a, 2a gim., i 3a gim. wraz z wychowawcami były na wycieczce integracyjnej w Wieliczce. Uczniowie zwiedzili zabytkową kopalnię soli. Pobyt urozmaicony był też wejściem na Tężnię solankową. Pogoda i humory wszystkim dopisały.

wieliczka2

wieliczka3

wieliczka4

wieliczka1

Uczniowie naszej szkoły świętowali dziś wraz z nauczycielami oraz pozostałymi pracownikami Dzień Edukacji Narodowej. Klasy trzecie przygotowały uroczystą akademię oraz program artystyczny. Nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy wszystkiego najlepszego.

dziennaucz1718

13 października uczniowie klas 4 wzięli udział w wycieczce integracyjnej do parku miejskiego im. J. Kuronia w Sosnowcu. Oprócz zabaw na placu, klasy wzięły udział w lekcji przyrody w pobliskim lasku. Piękna jesienna pogoda i wspaniałe humory, czego chcieć więcej? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.