ogl

wakacjebib

PROJEKT GIMNAZJALNY "MOJA MAMA CZARODZIEJKA"

BIBLIOTEKA SZKOLNA PRZYGOTOWUJE SIĘ
DO WAKACJI…

20170607 115235

SPONTANICZNE PODZIĘKOWANIA OD UCZNIÓW TO JEST TO, CO NAUCZYCIELA CIESZY NAJBARDZIEJ!!!

20170607 115319

W PIĄTEK 2 CZERWCA UCZENNICE I UCZNIOWIE Z KLASY 2A SP WZIĘLI UDZIAŁ W ZAJĘCIACH BIBLIOTECZNYCH POPULARYZUJĄCYCH CZYTELNICTWO. ZAPOZNALI SIĘ Z SERIĄ WYDAWNICZĄ KSIĄŻEK O BASI, A NASTĘPNIE SAMODZIELNIE WYKONALI SWOJĄ BASIĘ ORAZ WYWIESZKĘ NA DRZWI Z MOTYWEM KSIĄŻKOWEJ BOHATERKI

WSZYSTKIM SWOIM CZYTELNIKOM W DNIU ICH ŚWIĘTA
BIBLIOTEKA SZKOLNA ŻYCZY SAMYCH SŁONECZNYCH DNI

dd

NA ZAPROSZENIE PANI KIEROWNIK MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ FILII NR 17 W SOSNOWCU KLASA 2B WZIĘŁA DZISIAJ UDZIAŁ W SPOTKANIU AUTORSKIM Z SOSNOWIECKIM POETĄ I PISARZEM UTWORÓW DLA DZIECI PANEM WŁODZIMIERZEM DULEMBĄ. UCZNIOWIE Z UWAGĄ WYSŁUCHALI CZYTANYCH PRZEZ AUTORA UTWORÓW ORAZ ROZMAWIALI Z NIM NA TEMAT JEGO DZIECIŃSTWA ORAZ PISANYCH PRZEZ NIEGO KSIĄŻEK. NA ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA KAŻDY OTRZYMAŁ AUTOGRAF. PO POWROCIE DO SZKOŁY UCZNIOWIE WZIĘLI UDZIAŁ W MINI TEŚCIE WIEDZY O PISARZU. NAJWIĘCEJ ZE SPOTKANIA ZAPAMIĘTAŁA LENA KRECZMER I TO ONA ZOSTAŁA JEGO ZWYCIĘŻCZYNIĄ.

W BIBLIOTECE ŚWIĘTUJEMY JUŻ ZBLIŻAJĄCY SIĘ WIELKIMI KROKAMI DZIEŃ MATKI!

bibmaj11112

OGŁOSZONO JUŻ WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI „ŚWIATOWEGO DNIA HIGIENY RĄK” NA NAJCIEKAWIEJ WYKONANĄ KOLOROWANKĘ. WYBÓR PRAC BYŁ NAPRAWDĘ TRUDNY!  JURY NIE UDAŁO SIĘ WYTYPOWAĆ I, II, III MIEJSCA, WIĘC WSZYSTKIE WYBRANE PRACE OTRZYMAŁY!
OTO NAGRODZENI UCZNIOWIE:

KAROLINA KOLASA – klasa 2a
LIWIA WITWICKA – klasa 2c
ANGELIKA CICHOWICZ – klasa 3a
MAJA ŻOŁĘDZKA – klasa 4a

bibmaj11111

W PIĄTEK 5 MAJA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁO SIĘ PODSUMOWANIE KONKURSU CZYTELNICZEGO ZORGANIZOWANEGO PRZEZ BIBLIOTEKĘ SZKOLNĄ.
PRZEZNACZONY ON BYŁ DLA UCZNIÓW KLAS III ORAZ IV i DOTYCZYŁ ZNAJOMOŚCI TREŚCI KSIĄŻKI MACIEJA WOJTYSZKO PT. „BROMBA I INNI”.

SPOŚRÓD UCZESTNIKÓW KONKURSU WYŁONIONO LAUREATÓW:

1. miejsce – NATALIA GIL Z KLASY III C,
  2. miejsce – WIKTORIA NOWAK Z KLASY IV A,
  3. miejsce – ALAN PIOTROWSKI Z KLASY III A.

ZWYCIĘZCY ZOSTALI NAGRODZENI DYPLOMAMI ORAZ KSIĄŻKAMI.
GRATULUJEMY!!!
100 0100

5 MAJA ODBYŁ SIĘ FINAŁ KONKURSU CZYTELNICZEGO PRZEZNACZONEGO DLA UCZNIÓW KLAS II

ZE ZNAJOMOŚCI KSIĄŻKI JOANNY PAPUZIŃSKIEJ

PT. „NASZA MAMA CZARODZIEJKA”.

KONKURS W CAŁOŚCI PRZYGOTOWAŁY UCZENNICE Z KLASY IA GM JAKO SWÓJ PROJEKT GIMNAZJALNY.

BIORĄCY W NIM UDZIAŁ UCZNIOWIE PRZYGOTOWALI SIĘ DO NIEGO NAPRAWDĘ WSPANIALE I WYŁONIENIE LAUREATÓW NIE BYŁO TAKIE ŁATWE!

ALE UDAŁO SIĘ!
3 – go miejsca nie przyznano, 2 – go miejsca nie przyznano,

1 – sze miejsce ex aequo:

LENA KRECZMER – klasa II b,

JOASIA KORDASZEWSKA – klasa II b,

GRZESIU MIESZCZAK – klasa II b.

KOMISJA KONKURSOWAPRZYZNAŁA JESZCZE JEDNO WYRÓŻNIENIE!

DLA KLASY II b, KTÓRA W CAŁOŚCI WZIĘŁA UDZIAŁ W KONKURSIE!

mam1111

BIBLIOTEKA SZKOLNA PRZYPOMINA, ŻE DBANIE O HIGIENĘ RĄK JEST KONIECZNE DLA NASZEGO ZDROWIA.

A UCZNIOWIE KLAS I – V SP MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE NA NAJCIEKAWIEJ WYKONANĄ KOLOROWANKĘ.

TERMIN ODDANIA PRAC – ŚRODA 10. 05. 2017 r.

100 0093

W BIBLIOTECE MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ Z NAJWAŻNIEJSZYMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI KONSTYTUCJI 3 MAJA.
konstytucja